Twee21
Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Toon 1 - 17 van 17
In dit receptenboek van Zusss kun je al jouw favoriete recepten kwijt. Vul gemakkelijk de naam van het recept in, voor hoeveel personen, de bereidingstijd, de lijst met ingrediënten en als laatste de bereidingswijze. Lekker overzichtelijk! Linnen omslag.
Fijn notitieboek van Zusss met lijntjes en een linnen omslag om aantekeningen in te maken, herinneringen in op te schrijven of om als dagboek te gebruiken. Het notitieboek is 15 x 22 cm en je kunt het met een veter dichtbinden.
Dat is nog eens een lief gebaar! Mooie droogbloemetjes, met zorg uitgezocht door Roosmarijn Knijnenburg, op een eco vriendelijk kaartje . Bind het kaartje aan een pakje of geef er een klein vaasje bij cadeau !
In dit mooie, handzame canvas boekje kun je 5 jaar lang een paar regels per dag kwijt, waardoor je een prachtig tijdsdocument creëert! Leuk voor jezelf maar ook om cadeau te geven!
TÛS is een dorpje van 12 verschillende, voorgestanste huisjes. Zelfs de muren binnen zijn al voorzien van een hip behangetje! Het enige dat jij nog hoeft te doen is de muren en de daken op de aangegeven plek op elkaar lijmen! Leuk brievenbuscadeautje!
Met de Twig van Jurianne Matter maak je in een paar minuten één of meerdere subtiele kransen. Elk papieren blaadje is voorgestanst en heeft sleufjes waar je het witte aluminium draad doorheen kunt rijgen. Aan de muur of in de lengte als tafeldecoratie! In
Een cadeautje voor alle dierbaren die een mijlpaal vieren, iets los moeten laten, of een nieuwe weg inslaan: Een Flyde bootje is niet alleen een mooi geschenkje (dat door de brievenbus past), je geeft een betekenisvolle ervaring cadeau!
Dit notitieblok van Raumgestallt bestaat uit losse, blanco blaadjes die door een bijzonder vormgegeven spijkertje bij elkaar worden gehouden op een houten blokje. Verkrijgbaar in 2 maten.
Leuke slinger van kraft papier van Zusss. Lengte: 225 cm
Witte Zusss slinger met kleine rechthoekige vlaggetjes. De slinger zit in een stijlvolle verpakking en is daarom dus ook hartstikke leuk om cadeau te doen. Lengte: 225cm
De nieuwe Zusss agenda voor 2021, uitgevoerd in mat taupe vegan leather.
Maak je cadeautje nog mooier met deze stickers met een subtiel gras printje! In een set zitten 10 stuks
Met deze kleine, stijlvolle zwarte magneten van het Deense merk Monograph hang je je mooiste foto's , kaarten en tekeningen op. In een set zitten 10 stuks.
Dit is een anders-dan-anders travel journal! Prachtig vormgegeven, met een focus niet zozeer op waar je bent maar op het ontdekken en ervaren. Een aanrader voor elke reiziger!
Kijk jij ook zo graag naar de maan? Dan is deze mooie zwart wit poster op stevig ,FSH goedgekeurd, papier echt iets voor jou!
Dol op sterren kijken? Dan is deze unieke print in zwart wit van Wijck iets voor jou! Afmeting: 21 x 30 cm FSC gekeurd papier.
Omdat onze winkel in Soest staat mag deze unieke print natuurlijk niet in ons assortiment ontbreken! Maar daarnaast verkopen we ook prints van Baarn, Amersfoort, Utrecht en de wereldkaart. Verkrijgbaar in diverse maten. Wordt geleverd zonder lijst.