Twee21
Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Toon 1 - 10 van 10
Dit is een anders-dan-anders travel journal! Prachtig vormgegeven, met een focus niet zozeer op waar je bent maar op het ontdekken en ervaren. Een aanrader voor elke reiziger!
In dit mooie, handzame canvas boekje kun je 5 jaar lang een paar regels per dag kwijt, waardoor je een prachtig tijdsdocument creëert! Leuk voor jezelf maar ook om cadeau te geven!
Dit oestermes van Het Laguiole Style de Vie is een ideaal keukengerei om je oesters mee te openen. Met de bijgeleverde siliconen handbeschermer heb je grip en bescherm je je handen tegen het scherpe mes. Het heft is van wengé hout en lemmet is 2,5 mm dik
Heerlijke extra virgine olijfolie van Nicolas Vahe, vol en romig van smaak en heerlijk om in te bakken en braden. Niet alleen heerlijk van smaak maar ook een lust voor het oog, deze prachtge verzegelde fles van aardewerk. inhoud: 50 cl
TÛS is een dorpje van 12 verschillende, voorgestanste huisjes. Zelfs de muren binnen zijn al voorzien van een hip behangetje! Het enige dat jij nog hoeft te doen is de muren en de daken op de aangegeven plek op elkaar lijmen! Leuk brievenbuscadeautje!
Met deze leuke vlaggenlijn van Zusss vier je elke dag! De slinger bestaat uit 10 kleine vlaggetjes van ongebleekt katoen. Lengte: 5 m Wordt geleverd in een houten opbergdoosje.
Voor als je een feestje hebt of gewoon om dagelijks het leven te vieren; van deze slinger met tekst Celebrate van Zusss wordt je vrolijk! Lengte: 2 meter Materiaal: ongebleekt katoen Maat vlaggetjes: 15 x 10
Is het een houten bol of toch niet? Deze decoratieve bol van Urban Nature Culture is gemaakt van aardewerk en heeft een nagebootste hout finish gekregen. Niet van echt te onderscheiden en een leuke toevoeging op je bureau of in je kast! Ø 12 cm
Drink je favoriete koffie uit deze leuke mini goodmorning cups van Urban Nature Culture . Per 2 verpakt in een mooie giftpack. Verkrijgbaar in wit, gray en zwart. Ø 8.5 * 7 CM Materiaal: aardewerk
Prachtige messing vergulde broche van A Beautiful Story in de vorm van een libelle. De broche zit op een mooi kaartje met de tekst 'say yes to new adventures'. Aan de vleugel hangt een klein steentje Labradorite.